TERMOPLASTİK San. ve Tic. A. Ş.

1989'dan beri, plastik ekstrüzyonunda çözüm üretir

Anasayfa

                        TERMOPLASTİK  Sanayi ve Ticaret A. Ş.

           

Termoplastik; 1989 yılında PVC esaslı, mıknatıslı buzdolabı contası üretmek amacıyla kuruldu.

Termoplastik was founded in 1989 in order to produce PVC based magnetic refrigerator gasket.

Termoplastik'in PVC esaslı contaları Türkiye’de imal etmeye başlaması ile, köylere kadar hizmet veren beyaz eşya servis sektörünün ihtiyacı olan contalar halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Termoplastik PVC gaskets an item necessary for the housewares and white products sector settled in every corner of the nation, are produced in Turkey and provide services to all citizens.

Bu sayede dolaylı olarak, ülke enerji tasarrufuna ve halkımızın buzdolaplarının eskimiş olan contaları yüzünden ödemek zorunda kaldıkları aşırı elektrik faturalarına son verilmeye başlanmıştır.

In this way, indirectly, we contribute to nation wide energy saving efforts and help the people to save money by reducing their high electricity bills as a result of old refrigerator gaskets.

Zaman içerisinde ürün yelpazesini arttıran Termoplastik, PVC ve diğer plastik hammaddeleri ile yapmış olduğu contaları, boruları, profilleri v.b. ekstrüzyon proses ürünleri ile sektöründe devrim yaptı.

Termoplastik increasing its product range over time, has made with PVC and other plastic based raw materials, gaskets, pipes and similar profile extrusion products.

Kurulduğu günden beri, özellikle AR-GE (Araştırma ve Geliştirme) ve Kalite kontrol sistemine önem veren, sürekli olarak bu konuda yatırım yapan Termoplastik, sektöründe hep öncü ve lider olmayı becermiştir.

Since its establishment Termoplastik has always managed to become a pioneer and leader its sector, especially by investing in R&D (Research and Development) and by putting an emphasis on quality control systems continuously.

Geri dönüşümlü malzemeleri sektöründe kullananabilen teknolojisi, çok uzun ömürlü ürünleriyle topluma hizmet anlayışını kendisine hedef belirlemiştir.

It has always been a goal to provide communal services with long lasting products, by using technologies and tools developed in the recycled materials sector. 

Ayrıca, ürettiği ürünler ile dünyamızın ve ülkemizin yok olmakta olan ağaç hazinesinin israfını önlüyor, çevre açısından ideal ürünler sunuyor.

In addition, Termoplastik products prevent the waste of our planet`s and Turkey`s shrinking treere serves and are environmental friendly. 

Termoplastik'in, sadece ülkemizde değil yurtdışı pazarlarda da sağladığı olumlu imaj ve uluslararası kalite denetimleri yapan seçkin kuruluşlarca belgelenen kalitesi, onu gerçek anlamda bir dünya markası olmaya yöneltmiştir.

Through its positive and valuable image on national and international markets and on basis of quality control certifications issued by globally recognized institutions, Termoplastik has become a genuine world wide operating trade mark.

Termoplastik'in, Kartal'daki fabrikasında TSE ve Alman DIN normlarında tüm testlerin gerçekleştirildiği modern bir işletmesi  mevcuttur.

Termoplastik`s manufacturing plant in Istanbul`s Kartal district is a modern facility with all testing systems operated on basis of Turkey TSE and German DIN norms.

Termoplastik, tasarım geliştirme, üretim, tesis ve servis içeren en kapsamlı ISO 9001 belgesini (TürkAk Onaylı) almıştır. Ayrıca Termoplastik, ihracat faaliyetlerinde bulunduğu ülkelerde talep edilen kalite ve standartlara da uymaktadır.

Termoplastik has been certified with the most comprehensive ISO 9001 degree (Certified Türkak) including design development, production, installation and services. In addition, Termoplastik meets all quality and standard requirements of its international export destinations.

Termoplastik ürünleri, bakım gerektirmez. Darbelere karşı dayanıklıdır. Her türlü iklim şartlarında yerini ve şeklini korur.

Termoplastik products are maintenance free, resistant to outside shocks and force and retain their shape under all kind of weather conditions and at any location.

Termoplastik, ihracatının önemli bir bölümünü gerçekleştirdiği ülkelerde kalıcı olmak ve etkinliğini daha da artırmak amacıyla bu ülkelerde yatırım yapma kararı almıştır.

In order to increase its effectiveness and activities in countries where a significant share of the firm`s exports flow to, Termoplastik has taken decision to invest in this spots.

Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu
Takvim